CONTACT EN VERKRIJGBAARHEID

HOE ONS TE BEREIKEN

De producten van Alape kunnen worden ervaren in gespecialiseerde badkamershowrooms. Bezoek een showroom in uw omgeving en laat u inspireren. U kunt ook onze actuele catalogi bestellen of downloaden. Mocht u vragen hebben over producten en/of projecten, aarzel dan niet om rechtstreeks contact met ons op te nemen via onderstaande contactgegevens. Als u op zoek bent naar gedetailleerde productgegevens, dan bent u van harte welkom op ons portaal voor professionele gebruikers: Dornbracht Group Professional.

ADRES

Alape GmbH
Am Gräbicht 1-9
38644 Goslar

telefoon: +49 (0)5321 558-0
Service hotline: +49 (0)5321 558-111
fax: +49 (0)5321-558-400
eMail: info@alape.com

CONTACT FORMULIER

Heeft u vragen over producten en/of projecten? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen via het contactformulier. We kijken uit naar uw bericht.

Contacten

Uw directe lijn naar Alape

Uw contactpersonen

Ute
Ehli

KLANTENSERVICE
MANAGER

T: +49 (0)5321 558-111
F: +49 (0)5321 558-121
M: uehli@alape.com

 

Stefan
Schulze

Klantenservice
Manager

T: +49 (0)5321 558-111
F: +49 (0)5321 558-400
M: sschulze@alape.com

 

Silvia
Carosino

KLANTENSERVICE
Duitsland

T: +49 (0)5321 558-111
F: +49 (0)5321 558-400
M: scarosino@alape.com

 

Niklas
Fabriczek

KLANTENSERVICE
BUITENLAND

T: +49 (0)5321 558-111
F: +49 (0)5321 558-250
M: nfabriczek@alape.com

 

Jörg
Hübner

KLANTENSERVICE
Duitsland

T: +49 (0)5321 558-111
F: +49 (0)5321 558-400
M: jhuebner@alape.com

 

Nancy
Küstermann

KLANTENSERVICE
Duitsland

T: +49 (0)5321 558-111
F: +49 (0)5321 558-400
M: nkuestermann@alape.com

 

Birgit
Steckhan

KLANTENSERVICE
Duitsland

T: +49 (0)5321 558-111
F: +49 (0)5321 558-400
M: bsteckhan@alape.com

 

Astrid
Tacke

KLANTENSERVICE
BUITENLAND

T: +49 (0)5321 558-111
F: +49 (0)5321 558-400
M: atacke@alape.com

 

Kathrin
Witte

KLANTENSERVICE
BUITENLAND

T: +49 (0)5321 558-111
F: +49 (0)5321 558-400
M: kwitte@alape.com

 

Uw contactpersonen

Dietmar
Schäfer

VERKOOP TEAM
manager Regio Noord

T: +49 (163) 4338393
M: DSchaefer@dornbracht.com

 

Sascha
Fait

VERKOOP TEAM
Manager Regio Zuid

T: +49 (151) 5580206
M: SFait@dornbracht.de

 

Ute
Ehli

REGIONALE
SALES MANAGER

T: +49 (0)5321 558-120
F: +49 (0)5321 558-121
M: uehli@alape.com

 

Michael
Gatzke

GLOBAL PROJECTEN &
REGIONALE SALES MANAGER

T: +49 (0)5321 558-224
F: +49 (0)5321 558-250
M: mgatzke@alape.com

 

Sven
Näsemann

KEY ACCOUNT
MANAGER

T: +49 (0)163 433 8202
M: snaesemann@alape.com

 

Uw contactpersonen

Michael
Gatzke

INTERNATIONAAL PROJECT
MANAGER

T: +49 (0)5321 558-224
F: +49 (0)5321 558-250
M: khartwig@alape.com

Wibke Thea
Schulze

PROJECT VERKOOP
Team coördinator

T: +49 (0)5321 558-130
F: +49 (0)5321 558-250
M: wschulze@alape.com

 

Werner
Stübig

PROJECT VERKOOP
TECHNISCHE ONDERSTEUNING

T: +49 (0)5321 558-229
F: +49 (0)5321 558-250
M: wstuebig@alape.com

 

Niklas
Fabriczek

Project verkoop
KLANTENSERVICE

T: +49 (0)5321 558-228
F: +49 (0)5321 558-300
M: nfabriczek@alape.com

 

Katharina
Hartwig

PROJECT VERKOOP
KLANTENSERVICE

T: +49 (0)5321 558-214
F: +49 (0)5321 558-250
M: mgatzke@alape.com

Uw contactpersonen

Kerstin
Ahlburg

MARKETINGTEAM
PERS & SOCIAL MEDIA

T: +49 (0)5321 558-119
F: +49 (0)5321 558-255
M: kahlburg@alape.com

 

Nadine
Chall

MARKETINGTEAM

T: +49 (0)5321 558-139
F: +49 (0)5321 558-255
M: nchall@alape.com

 

Maria
Müller

MARKETINGTEAM

T: +49 (0)5321 558-124
F: +49 (0)5321 558-255
M: mmueller@alape.com

 

Uw contactpersonen

Florian
Falke

INKOOPAFDELING
MANAGER

T: +49 (0)5321 558-175
F: +49 (0)5321 558-159
M: ffalke@alape.com

 

Angelika
Franke

INKOOPAFDELING
KLANTENSERVICE

T: +49 (0)5321 558-140
F: +49 (0)5321 558-159
M: afranke@alape.com

 

Uw contactpersonen

Robert
Koch

financiën & Controlling
GEMACHTIGDE ONDERTEKENAAR

T: +49 (0)5321 558-166
F: +49 (0)5321 55843-151 
M: rkoch@alape.com

Manuela
Hirschelmann

Financiën
KLANTENSERVICE

T: +49 (0)5321 558-151
F: +49 (0)5321 55843-151
M: mhirschelmann@alape.com

Uw contactpersonen

Michael
Grohmann

ALGEMEEN DIRECTEUR
Alape GmbH

T: +49 (0)5321 558-0
F: +49 (0)5321 558-199
M: mgrohmann@alape.com

 

Alape internationaal

Vind uw contactpersoon in uw regio